Обладнання Обладнання – Chayka Optics

Обладнання


Діагностичне обладнання

Оптичний когерентний топограф Optopol SOCT COPERNICUS+

Оптична когерентна томографія (ОКТ очей) – неінвазивний метод діагностики стану очей. Оптичний прилад – томограф – використовує світлові хвилі, щоб знімати поперечні знімки сітківки ока. За допомогою офтальмологічного томографа лікар може бачити окремо кожен з шарів сітківки. Це дозволяє офтальмологу фіксувати і вимірювати їх товщину. Ці виміри допомагають в діагностиці та визначенні лікування глаукоми та захворювань сітківки ока (до таких належать вікова дегенерація (дистрофія) жовтої плями і діабетична хвороба очей). Також оптична когерентна томографія сітківки ефективна для діагностики таких станів, як макулярний отвір (розрив сітківки), набряк макули, центральна серозна ретинопатія, діабетична ретинопатія, відшарування сітківки, а також порушення зорового нерва.

Детальніше

Тонометр Icare IC200

Використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску. Найбільшою перевагою є можливість проведення вимірювання в будь-якому положенні, безболісно. Пацієнт може сидіти, стояти , лежати на спині. Підходить пацієнтам будь-якого віку.

Детальніше

Периметр OCTOPUS 600

Новітні технології периметрії для ранньої діагностики та стандартної біле-на-білому периметрії в одному компактному приладі. Швидкий та надійний метод обстеження для раннього виявлення глаукоми.

Детальніше

Ультразвуковий сканер CAS-2000A A-Scan

Пристрій використовується для визначення осі ока, передньої камери, кришталика та скловидного тіла

Детальніше

Автоматичний безконтактний пневмотонометр HNT-7000 HUVITZ

Повністю автоматичний тонометр з функцією компенсації товщини рогівки для визначення внутрішньоочного тиску у пацієнта. Функція автотрекінг дозволяє виміряти тиск обох очей за допомогою однієї кнопки. Прилад автоматично виконує пошук необхідного ока, фокусує і виконує «м’який постріл». За потреби сила пострілу автоматично збільшується.

Детальніше

Щілинна лампа HS 5000 HUVITZ

Прилад, що дозволяє під збільшенням провести огляд видимих частин ока (біомікроскопію ока) – повік, склери, кон’юнктиви, райдужки, кришталика і рогівки. Щілинна лампа складається з бінокулярного мікроскопу та джерела вузькоспрямованого світла. Оптична система мікроскопа розроблена за загальноприйнятим світовим стандартом – бінокулярною схемою Галілея.

Детальніше

Автоматичний диоптриметр CLM-7000Р CHAROPS

Автоматично визначає якісні характеристики лінз і знімає показання прогресивних лінз різного дизайну. Дуже простий інтерфейс полегшує процес зняття вимірів. Є функція роздруківки отриманих результатів.

Детальніше

Робоче місце офтальмолога Beta Master Medinstrus

Діагностичне обладнання останнього покоління, яким оснащені кабінети МЦ «ЧАЙКА ОПТІКС», дозволяє нашим фахівцям абсолютно безболісно, не торкаючись поверхні ока, виміряти більшість необхідних параметрів. Сучасне обладнання дає найголовніше – достовірність. Проходячи огляд, ви робите перший крок на шляху до гарного зору та правильного лікування.

Сучасне ергономічне робоче місце офтальмолога із зручним кріслом для максимального комфорту пацієнта при обстеженні. Спеціальний датчик зупинки крісла і плавне вертикальне переміщення забезпечує комфортне положення пацієнта і зручну роботу офтальмолога. Дозволяє з’єднати всі прилади HUVITZ серії 7000 в єдину оптометричну систему, якою можна керувати дистанційно з одного пульта.

Детальніше

Терапевтичне обладнання

ЛТО-02Р

Призначений для лікування широкого спектру захворювань очей в рамках протизапальної, розсмоктуючої та стимулюючої терапії. Принцип дії приладу заснований на впливі низькоенергетичного гелій-неонового лазерного випромінювання.

Детальніше

Амбліопанорама

Прилад для стимуляції сітківки ока за допомогою методики тренування зору засліплюючими фігурними полями. Призначений для поліпшення гостроти зору при амбліопії, починаючи з раннього віку, для лікування співдружньої косоокості. Процедура проводиться в окулярах при закритті другого ока оклюдером.

Детальніше

Апарат вакуумного масажу офтальмологічний АВМО-2М

Покращує гемодинаміку, гідродинаміку, знімає м’язові спазми, сприяє очищенню поверхні виразок рогової оболонки, покращує регенерацію, синтез РНК, підвищує оксінацію тканин ока і його придатків, створює спрямований фонофорез, знижує астигматизм після операції, травми, підвищує ефективність медикаментозної терапії.

Детальніше

Комплекс комп’ютерних програм

Ефективна альтернатива оперативному втручанню. Це вправи для усунення таких хвороб, як косоокість, короткозорість, далекозорість, амбліопія та ін. До комплексу входять такі програми: «Ай», «Хрестик», «Павучок», «Контур»,  «Relax», «Таблиця Шульте»,  «Клинок-2», «Чібіс», «Квітка».

Детальніше

Синоптофор СИНФ-1

Призначений для діагностики та лікування косоокості. За допомогою апарату проводяться лікувальні ортоптичні вправи: усунення функціональної скотоми, асиметричного бінокулярного зору, розвиток нормальної фузійної здібності, рухливості очей.

Детальніше

Апарат для тренування акомодації «Струмочок»

Використовується для лікування та стабілізації міопічного процесу, для развитку аккомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії, для зниження втомлюваності при роботі за комп`ютером та в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

Детальніше

Апарат спектральний АСО

Призначений для лікування амбліопії, короткозорості, спазмів акомодації за допомогою біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору. Підвищує гостроту зору, нормалізує загальний стан організму: поліпшується сон, зникають головні болі, втома, підвищує настрій і працездатність.

Детальніше

Макулостимулятор МКС-ц

Тренажер стимулює сітківку ока. Дія базується на сприйнятті кольору, яке пов’язане із функцією колбочкових клітин сітківки. Для тренувань використовуються такі кольори: червоний (покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів), синій (заспокійлива дія, нормалізує сон) та зелений (знижує внутрішньо очний тиск, відновлює біоритм зорового аналізатора).

Детальніше

Реамед – А (Амбліокор)

Прилад для відновлення гостроти зору і бінокулярних функцій. В основі дії лежить метод відеокомп’ютерного аутотренінгу, який дозволяє відновлювати контроль нервової системи над процесами, що відбуваються в зоровому аналізаторі, розвиває природну здатність головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока, відновлювати гостроту зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, особливо ефективний при важких формах аметропіі в дитячому віці.

Детальніше
Scroll to Top